Про нас

ТМ «Sweet Arte»

- молода та перспективна торгова марка у кондитерській галузі в Україні, розпочала свою діяльність у травні 2015 року. Виробничі потужності знаходяться на Вінниччині в мальовничому селі Махнівка на перехресті важливих транспортних зв’язків, яке має вигідне географічне положення, добре забезпечене водними та енергетичними ресурсами. Створене на базі колишнього хлібозаводу, де була проведена реконструкція виробничих приміщень, збудовано новий цех європейського зразку, встановлено сучасні поточно-механізовані лінії і підібраний висококваліфікований персонал.

Спеціалізується на виробництві борошняних кондитерських виробів за власними рецептурами, розробленими відповідно до ДСТУ 3781: 2014.

Асортимент продукції, на сьогоднішній день, нараховує більше 20 найменування цукрового та здобного печива. Серед них "Sweet Panda", "Cool Penguin", "Choco Fingers" є унікальною продукцією для українського ринку виробників кондитерських виробів. Ми не зупиняємось на досягнутому та постійно розробляємо нові види використовуючи сучасні технології, орієнтуючись на смаки та побажання споживачів з усіх куточків світу.

ТМ «SweetArte» - пропонує ринку натуральний продукт за доступною ціною для кінцевих споживачів.

Потужність підприємства відносно невелика, але це дає можливість точно контролювати технологічний процес, вчасно вносити коригувальні дії, слідкувати за якістю продукції. ТМ «SweetArte» отримало сертифікати на систему управління безпечністю харчових продуктів відповідно вимог міжнародного стандарту ISO 9001 та ISO 22000 а також сертивікат якості HALAL. Проводиться цілеспрямована робота щодо вдосконалення системи стандартизації та сертифікації, яка сприяє підвищенню якості, забезпечує захист здоров’я і є одним із чинників інтеграції України в європейське співтовариство.